-9%

Чоловічий спортивний водостійкий тактичний з компасом годинник Besta Box Military Light подарунковий набір, з компасом
2 588 ₴
2 353 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Besta Box Military Light - унікальний подарунковий набір для себе або найближчих. Набір складається із тактичного годинника, ліхтарика, застібки з компасом та елегантної фірмової подарункової коробочки.
Besta Military - унікальна модель, розроблена в Україні спеціально для військових. В годиннику є: компас, паракордовий ремінець, кремінь, свисток, підсвітка. Також на циферблаті спереду виконаний елегантний надпис СЛАВА УКРАЇНІ!, а ззаду надпис ГЕРОЯМ СЛАВА! Модель розроблена молодим українським брендом Besta спеціально для використання у важких умовах і не боїться потрапляння води і морозів.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Детальніше про функції:]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 60 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 52 мм |
| Застежка | Тактична |
| Колір корпусу | Темно-зелений |
| Колір ремінця/браслета | Камуфляжний |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця/браслета | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 52х15 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Компас, будильник, секундомір, подвійний час, кремінь, тактична застібка, підсвічування, свисток, 2 батарейки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴







