Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Допустиме навантаження 5 кг |
| Розміри | 600 x 114 x 76 мм |
| Сумісність | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴











