Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Особливості | Із закругленими кутами, Для роботи стоячи, Ніжки на коліщатках |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Механічне (від 71 до 106 см) |
| Роз'єми | - |
| Розміри | 710-1060 х 710 х 400 мм |
| Розміри стільниці | 710 x 400 x 16 мм |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴











