-9%

Чоловічий спортивний водостійкий тактичний годинник Sanda Jocker
1 404 ₴
1 276 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sanda (Besta) Jocker- популярна модель тактичних годинників. Модель розроблена в кооперації заводу Sanda й українського бренду Besta та чудово підійде для військових й просто любителів спорту.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 60 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 42 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 42х11 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина корпусу | 11 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті і стрілками, дата, день тижня, місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴










