Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 20 Ом |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) із адаптером |
| Вага | 0.365 |
| Виходи | 3.5 мм |
| Живлення | Дротові |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Особливості | Знімний мікрофон, Амбушури з піною ефекту пам'яті |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри | 18,5х11х24 см, Мікрофон 6х5 мм, Динаміки 50 мм |
| Сумісність | PC/Android/Apple/Mac OS/PS4/Xbox/Nintetndo Switch |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | 38 Дб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576 ₴











