Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 1,2 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Живлення | Бездротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Регульоване RGB-підсвічування, Прямий моніторинг запису, Сенсорна кнопка MUTE, Технологія Plug and Play |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми | USB Type-C, XLR, 3.5 мм mini-jack |
| Розміри | 41х9 х18 см |
| Сумісність | Windows, Mac OS, PS4/PS5 |
| Тип вироби | Динамічні |
| Частотний діапазон | 50 - 16000 Гц |
| Чутливість | -50 дБ ± 3дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 932 ₴











