Besta Mars - спільна розробка українського бренду Besta разом з Cheetah.
Besta - це український бренд якісних годинників. Кожна модель створена для тих, хто цінує якість, інноваційний дизайн і функціональність.
• Бренд: Український бренд із власними запатентованим дизайнами.
• Механізм: Надійний механізм забезпечує точний хід.
• Гарантія: 12 місяців гарантії підтверджують якість годинників.
• Міцність: Витримують високі навантаження та екстремальні умови.
Ззаду виконане витончене гравіювання Тризуба та напис Героям Слава!
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 160 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 42 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 42х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата |
| Ширина ремінця/браслета | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴











