-9%

Чоловічий спортивний водостійкий тактичний з компасом годинник Besta Life Pro з компасом
1 744 ₴
1 586 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Besta Life Pro - новинка популярної серії годинників для військових Besta Military. Вона розроблена в Україні спеціально для військових. В годиннику є: компас, паракордовий ремінець, маленький ножик, лед-лампочка, підсвітка. Також на циферблаті ззаду виконаний тризуб! Модель розроблена молодим українським брендом Besta спеціально для використання у важких умовах і не боїться потрапляння води та морозів.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Детальніше про функції:]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 60 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 50 мм |
| Застежка | Тактична |
| Колір ремінця/браслета | Темно-зелений |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця/браслета | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 50х19 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина корпусу | 19 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Компас, будильник, секундомір, подвійний час, кремінь, тактична застібка, підсвічування, лед-лампа, 2 батарейки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 586 ₴










