Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 4 великі вентилятори, 4 малі вентилятори |
| Живлення | USB-А порт |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17" |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, Пластик |
| Особливості | Вбудований вентилятор,Тримач для телефону, З підсвіткою, Низький рівень шуму (24 дБА), Технологія Plug and Play, LCD-дисплей |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | RGB-підсвічування |
| Регулювання | Кут нахилу (8 рівнів регулювання), Потужність вентиляторів |
| Розміри | 400 x 290 x 40 мм |
| Сумісність | Ноутбуки та планшети з діагоналлю 10-17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴











