Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 185 кг |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Метелик |
| Наповнювач | Поролон |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 2D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників, Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 135 x 68,5 x 49 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴











