Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | - |
| Живлення | - |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15&ter; |
| Матеріал | Сталь, Силікон |
| Особливості | Силіконові накладки зверху та знизу, Підтримує великі діагоналі, Допустиме навантаження - 5 кг |
| Охолодження | Пасивне |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | Кут нахилу |
| Розміри | 225 x 225 x 35 мм |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю 11- 15" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴











