Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Чутливість | 111 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Інтерфейси | Ресивер 2.4 ГЦ. BT5,3. Jack 3,5 |
| Вага | 0.35 кг |
| Виходи | Так, 3.5 мм |
| Живлення | Бездротові, дротові, універсальні |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Особливості | Знімні магнітні накладки, Знімний мікрофон, Регульоване RGB, Затримка 25 мс, Амбішури з ефектом Memory Foam, Радіус дії 20 м |
| Підсвітка | RGB Tri-Mod |
| Розміри | 205 х 195 х 92 мм |
| Сумісність | ПК, Android, Apple,Nintentndo Switch, Playstation,Xbox |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 941 ₴











