Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Матеріал оббивки | Ляна тканинна |
| Матеріал основи | Метал |
| Механізми | Conventional Tilt |
| Наповнювач | Піна холодного формування |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 2D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників, Висота сидіння, Висота спинки, Жорсткість гойдання, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки |
| Розміри | 137 х 70 х 53 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 293 ₴











