Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх факторів.
Годинники Naviforce відрізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зносу. Вони витримують удари, падіння й надзвичайні навантаження, що забезпечує їх надійну функціональність навіть в найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань, годинники Naviforce готові вистояти перед випробуваннями.
Щоб забезпечити точний хід годинників, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників, таких як Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю та довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 100 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Жовтий |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 45х14 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 14 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴










