Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Рожевий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Материал основы | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Газліфт, Мультиблок |
| Наполнитель | Піна Memory Foam |
| Особенности | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Подлокотники | 5D підлокітники |
| Регулировка | Висота підлокітників, сидіння, Відстань підлокітників, Жорсткість гойдання, Кут нахилу підлокітників, сидіння, спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 139 х 74 х 74 см |
| Совместимость | - |
Информация для заказа
- Цена: 19 999 ₴











