Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GamePro |
| Пользовательские характеристики | |
| Импеданс | 16 Ом |
| Интерфейсы | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Вес | 0.35 кг |
| Выходы | 3.5 мм |
| Питание | Дротові |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Особенности | Світлодіодна підсвітка, Вбудований поворотний мікрофон |
| Подсветка | RGB |
| Розміри | 20,7 x 25,3 x 10,2 см |
| Совместимость | PC, Mac, PS 4/5 |
| Частотный диапазон | 20 Гц - 20 кГц |
| Чувствительность | -42 ± 3 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴











