Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Цвет | Темно-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Темно-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Матеріал оббивки | Лляна таканина |
| Материал основы | Металл |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Газліфт, Мультиблок |
| Наполнитель | Піна холодного формування |
| Особенности | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Подлокотники | 2D підлокітники |
| Регулировка | Висота підлокітників, Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки |
| Розміри | 131 х 72 х 72 см |
| Совместимость | - |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴











