Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Колір | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33,1 кг |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Темно сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний зріст | 195 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Матеріал основи | Алюміній Сталь Пластик |
| Механізми | Газліфт |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Особливості | Активне сидіння Бічна підтримка спини З сіткою, Ортопедичні, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 6D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників,сидіння,спинки,Відстань підлокітників,Глибина сидіння,Кут нахилу підлокітників,Кут нахилу сидіння,спинки,Кут повороту підлокітник |
| Розміри | 124.5 х 70 х 70 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴











