Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | Немає |
| Живлення | - |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17,3 |
| Матеріал | Алюміній Силікон |
| Особливості | З силіконовими накладками зверху та знизу, Підтримує великі діагоналі,Збільшені бортики |
| Охолодження | Пасивне |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Кут нахилу |
| Розміри | 300 х 220 х 45 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 11"-17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507 ₴











