Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,94 кг |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 17 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 9 |
| Місце встановлення | Кріплення для моніторів |
| Особливості | Для ноутбука |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Повне |
| Розміри | 292 x 230 x 74 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | Для кронштейнів VESA 75x75,100x100 |
| Сумісність | Кріплення для моніторів |
| Тип кріплення | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴











