Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya |
| Тип | Конденсаторний |
| Розміри | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Характеристики | |
| Чутливість | -39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0,415 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 75 дБ |
| Живлення | Дротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень звукового тиску | 108 дБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | HI-FI якість запису,Частота дискретизації 48 кГц,Бітрейт 24 біт,RGB підсвічування,Прямий аудіомоніторинг,Активне шумозаглушення,Сенсорна кнопка "Mute" |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми | Type-C, 3,5 мм Jack |
| Розміри | 24,9 х 11,7 х 8,6 см |
| Спрямованість | Суперкардіоїдні |
| Сумісність | Для комп'ютерів, Для смартфонів і планшетів, Універсальні |
| Тип вироби | Конденсаторні |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 973 ₴











