Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП та меламін |
| Особливості | Тримач для напоїв, Тримач для гарнітури, Отвори в стільниці для організації кабелів, Заокруглені краї стільниці, Антиковзкі ніжки |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Немає |
| Роз'єми | - |
| Розміри | 75 х 140 х 70 см |
| Розміри стільниці | 140 х 70 х 1,6 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 479 ₴











