-15%

Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1470W
10 257 ₴
8 718 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 27.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Особливості | Для роботи стоячи, LED-дисплей, Регульовані ніжки, Потужний і довговічний двигун, Кріплення для блоку живлення, Тримач для гарнітури |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Регулювання висоти, Три кнопки регулювання висоти, Кнопка пам'яті |
| Роз'єми | - |
| Розміри | 71-116 х 140 х 70 см |
| Розміри стільниці | 140 х 70 х 1,8 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 718 ₴










