Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 23.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал ножек | Сталь |
| Материал основы | Сталь |
| Материал столешницы | ДСП та меламін |
| Особенности | Для роботи стоячи, LED-дисплей, Кнопка пам'яті, Тримач для гарнітури, Кріплення для блоку живлення, Регульовані ніжки, Довговічний та потужний двигун |
| Подсветка | Немає |
| Регулировка | Електрорегулювання висоти |
| Разъемы | - |
| Розміри | 71-116 х 120 х 60 см |
| Розміри стільниці | 120 х 60 х 1,8 см |
| Совместимость | - |
Информация для заказа
- Цена: 8 205 ₴











