Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17,5 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Білий, темно-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газліфт, Синхромеханізм, Фіксація нахилу |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника,Кут нахилу підголівника,Висота підлокітників,Кут повороту підлокітників,Висота сидіння,Висота спинки,Глибина сидіння |
| Розміри | 104,5-132 х 68 х 67 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











