-18%

Бездротова ігрова гарнітура Ajazz AHM09 MAX Black Gray Yellow (AHM09-MAX-BGY)
3 883 ₴
3 176 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 64 Ом |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack), Bluetooth 5.3, Радіоканал |
| Вага | 0,306 |
| Виходи | 3.5 мм |
| Колір виробу | Чорний, Сірий, Жовтий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Тканина, пластик |
| Особливості | Знімний мікрофон, Басові, Радіус дії 10 м, Амбушури з наповненням Memory Foam, Кнопка Mute |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри | 19.8 х 17 х 8,6 см |
| Сумісність | Android, Аpple, Nintetndo Switch, Playstation |
| Частотний діапазон | 20-20000 Гц |
| Чутливість | 111 Дб (навушники), - 42 (мікрофон) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴










