Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Материал основы | Нейлон |
| Механізми | Метелик |
| Наполнитель | Без наполнителя |
| Особенности | Активне сидіння, Блокування коліс, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Подлокотники | 4D підлокітники |
| Регулировка | Висота підголівника, підлокітників, сидіння, спинки, Відстань підлокітників, Кут нахилу підголівника, сидіння, спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 135 х 66 х 66 см |
| Совместимость | - |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴











