Спальний мішок Naturehike NH22MSD05 забезпечить комфортний сон під час подорожей, активного відпочинку на природі. Він відрізняється мінімалістичним дизайном, але при цьому відмінно зберігає тепло, дає відчуття затишку.
Верхній шар виконаний з тканини, що дихає, завдяки цьому забезпечується вільна циркуляція повітря. Матеріал 210T поліестер легко піддається очищенню, тому спальник можна прати в машинці автоматі. Зовнішній шар – приємна до тіла бавовна, наповнювач – порожнинна бавовна.
Зручність цього спальника - можливість розстебнути повністю і використовувати як ковдру. Також можна з'єднати його з правим спальним мішком, створюючи додатковий комфортний простір для розміщення двох людей. Блискавка швидко і просто розстібається.
Комфортна температура використання такого спального мішка становить +13, але можна спати в ньому навіть при температурі до -4. Розмір у розгорнутому вигляді становлять 190 х 75 см. Розмір у чохлі – 15 х 38 см. Такий спальник дуже легкий, його вага становить 950 г.
Температурна шкала:
- Комфортна температура: +13°C
- Гранична температура: +7°C
- Екстремальна температура: -4°C
Характеристики
- тип спального мішка – конверт;
- сезон – весна-осінь;
- тканина зовні – 210T поліестер;
- тканина всередині – бавовна;
- наповнювач - порожнинна бавовна;
- колір - графіт;
- розмір у розгорнутому вигляді – 190 x 75 см;
- розмір під час зберігання – 15 x 38 см;
- вага – 950 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 950 г |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, бавовна |
| Розмір | 190 x 75 см |
| Тип товару | Спальники |
| Ширина в ногах | 75 см |
| Ширина в узголів'я | 75 см |
- Ціна: 1 389 ₴






