Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Особливості | Вбудована система управління кабелями |
| Підсвітка | RGB-підсвучування |
| Регулювання | За висотою, За глибиною. Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 195-460 х 477 х 117 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 75x75 |
| Сумісність | З моніторами 17-32" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴











