Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальний зріст | 185 см |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Conventional Tilt, Газліфт |
| Наповнювач | Піна |
| Особливості | Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 2D підлокітники |
| Регулювання | Висота поперекової подушки, Висота підлокітників, Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 136 х 70 х 70 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴











