Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Характеристики | |
| Чутливість | -36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0,2 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 78 дБ |
| Живлення | Дротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Амортизаційне кріплення, Кріплення типу "холодний башмак", Металевий корпус, Прямий аудіомоніторинг |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | 2х 3,5 мм Jack |
| Розміри | 13,2 х 16 х 6,6 см |
| Спрямованість | Всенаправлені |
| Сумісність | Для відеокамер |
| Тип вироби | Конденсаторні |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 18 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴











