Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | HIPS-пластик |
| Особливості | Налаштування висоти (125 мм або 150 мм), Допустиме навантаження 20 кг |
| Розміри | 125-150 х 430 х 320 мм |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴











