Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Tilt (Коливання) |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Особливості | Активне сидіння, Блокування коліс, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 5D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника,підлокітників,сидіння,спинки,Відстань підлокітників,Глибина сидіння,Кут нахилу підголівника,сидіння,спинки,Кут повороту підлокітн |
| Розміри | 135 х 66 х 65 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴











