Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Максимальна підтримувана діагональ | 35 |
| Максимальне навантаження | 12 кг (для кожного з дисплеїв) |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільне |
| Особливості | USB 3.0 та Type-C, Вдудована система управління кабелями, Вбудований механізм натягу пружини |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 570 x 480 x 170 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-35" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴









