Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Особливості | Вбудована система управління кабелями,Вбудованй механізм натягу пружини |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | - |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Тип кріплення | Настільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 294 ₴











