Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 27 кг |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 57 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 24 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Особливості | USB-A, USB-C, Вбудована система управління кабелями |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 370-660 х 486 х 116 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм 100x200 мм 200x100 мм 200x200 мм 75x75 мм |
| Сумісність | З моніторами 24-57" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 176 ₴











