Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SIHOO |
| Цвет | Светло-серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 33,1 кг |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Світло сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Максимальний зріст | 195 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Материал основы | Алюміній Сталь Пластик |
| Механізми | Газліфт |
| Наполнитель | Без наполнителя |
| Особенности | Активне сидіння Бічна підтримка спини З сіткою, Ортопедичні, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Подлокотники | 6D підлокітники |
| Регулировка | Висота підлокітників,сидіння,спинки,Відстань підлокітників,Глибина сидіння,Кут нахилу підлокітників,Кут нахилу сидіння,спинки,Кут повороту підлокітник |
| Розміри | 124.5 х 70 х 70 см |
| Совместимость | - |
Информация для заказа
- Цена: 34 999 ₴











