Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Темно сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 185 см |
| Матеріал оббивки | Сітка/Текстиль |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газліфт, Синхромеханізм, Фіксації |
| Наповнювач | Піна |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника, підлокітників, сидіння,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу сидіння,Кут нахилу спинки,Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 129 х 68 х 69.5 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴











