Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack), BT 5.3 |
| Вага | 0.3 кг |
| Виходи | 3.5 мм |
| Живлення | Бездротові, Дротові, Комбіновані |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Особливості | З активним шумозаглушенням, Знімний мікрофон |
| Підсвітка | - |
| Розміри | 18,2х9,8х16,5 см |
| Сумісність | PC/Android/Apple/Mac OS/PS4/Xbox/Nintetndo Switch |
| Частотний діапазон | 100 Гц - 18 кГц |
| Чутливість | 30 дб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴











