Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GamePro |
| Пользовательские характеристики | |
| Импеданс | 32 Ом |
| Интерфейсы | mini-Jack 3.5 мм |
| Вес | 0,5 |
| Выходы | 3.5 мм |
| Питание | Дротове |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик, Екошкіра |
| Особенности | З регулятором гучності, Амбушури з ефектом пам'яті, Знімний мікрофон |
| Подсветка | Немає |
| Розміри | Діаметр навушників 53 мм, Мікрофон 9 х 7 мм |
| Совместимость | Windows, MAC, IOS, Android, PS4, PS5 |
| Частотный диапазон | 20-20000 Гц |
| Чувствительность | 114 дБ (навушники), -47 дБ (мікрофон) |
Информация для заказа
- Цена: 1 161 ₴











