Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 17 |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 12 |
| Місце встановлення | Кріплення для монітора |
| Особливості | Неслизькі силіконові накладки |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Повне |
| Розміри | 309 x 198-332 x 256 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | Для кронштейнів VESA 75x75 |
| Сумісність | Кріплення для монітора |
| Тип кріплення | Тримач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴











