Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0,9 |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБА |
| Живлення | 5 В (від USB) |
| Колір виробу | Рожевий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Регульоване RGB-підсвічування, Регулювання чутливості, Керування гучністю навушників, Сенсорна кнопка вимкнення звуку |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C, XLR |
| Розміри | 165 х 235 х 115 мм |
| Спрямованість | Кардіоїдні |
| Сумісність | Mac OS, Windows OS, PS4/PS5 |
| Тип вироби | Динамічні |
| Частотний діапазон | 50 – 16 000 Гц |
| Чутливість | -50 ± 3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 726 ₴










