Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Сталь, ABS пластик |
| Особливості | Настільні, Допустиме навантаження 5 кг, Висувний лоток |
| Розміри | 800/1000/1200 x 105 x 207 мм |
| Сумісність | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴











