Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29,53 кг |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Максимальний зріст | 195 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Матеріал основи | Алюміній Сталь Пластик |
| Механізми | Синхромеханізм Газ-ліфт |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, З сіткою, Ортопедичні, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника; підлокітників; сидіння; спинки, Відстань підлокітників, Глибина сидіння, Кут нахилу підголівника; сидіння; спинки |
| Розміри | 126 х 70 х 70 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴











