Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0.76 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 75 дБ |
| Живлення | 5 ± 0.25 В (від USB) |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Сенсорна кнопка Mute, Контроль гучності звуку, Регулювання підсилення мікрофону, Антивібраційне кріплення з силіконовими тримачами |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | jack 3,5 мм, USB-A/Type-C, XLR |
| Розміри | - |
| Сумісність | Mac OS, Windows OS |
| Тип вироби | Динамічний |
| Частотний діапазон | 70 Гц — 15 кГц |
| Чутливість | 58 ± 3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 945 ₴











