Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya |
| Характеристики | |
| Чутливість | -33.5 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0,31 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Живлення | Бездротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень звукового тиску | 115 дБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Активне шумозаглушення, Використання з кейсом для запису, Частота дискретизації 48 кГц, Бітрейт 24 біт, До 30 годин запису з кейсом |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | Type-C, 3,5 мм TRS |
| Розміри | 8,3 х 9,3 х 19 см |
| Спрямованість | Всенаправлені |
| Сумісність | Для відеокамер, Для комп'ютерів, Для смартфонів і планшетів, Петличні |
| Тип вироби | Конденсаторні |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴











