Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | - |
| Живлення | - |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17" |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав Силікон |
| Особливості | Обертання на 360 градусів, Складна конструкція, Силіконові протиковзкі накладки зверху та знизу, Пудтримує великі діагоналі |
| Охолодження | Пасивне |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | Кут нахилу |
| Розміри | 260 x 238 x 64 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 10-17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴











