Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Інтерфейси | 2 х 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-A |
| Вага | 0.25 кг |
| Виходи | Так, 3.5 мм |
| Живлення | Дротове |
| Колір виробу | Чорний Black |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Метал, Екошкіра |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка, Регульований мікрофон, Кнопка Mute, Регулятор гучності |
| Підсвітка | RGB |
| Розміри | 20 х 10 х 22 см, Діаметр динаміків 40 мм |
| Сумісність | PC, Mac, PS 4/5 |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Чутливість | 98 дБ (навушники), -42 ±3 дБ (мікрофон) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴











