Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 40 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Стіл |
| Особливості | Для кріплення вигнутих екранів, Вбудована система управління кабелями, Вбудований механізм натягу пружини |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 192-448 - 468 - 117 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-40" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴











