Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 16 Ом |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Вага | - |
| Виходи | 3,5 мм |
| Живлення | Дротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, тканинна, метал |
| Особливості | Вбудований мікрофон |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри | Діаметр динаміків 40 мм, Мікрофон 6 х 5 мм |
| Сумісність | Android, Apple, Playstation, Xbox |
| Частотний діапазон | 20-20000 Гц |
| Чутливість | 115 дБ (навушники), -42 дБ (мікрофон) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴











